Public development programme

Testers wanted!

Na projektu KRVR pracuji téměř dva roky a za tu dobu se náš tým rozrostl na tři lidi, kteří jeho tvorbou tráví většinu svého volného času. Postavili jsme již celkem 3 prototypy, od původního KRVRu S1 až po nejnovější KRVR X1, který je zároveň prvním kusem, který se nám podařilo prodat.

I přes současnou situaci (která snad co nejdříve skončí), se vývoji věnujeme naplno. Po škole, po práci i o víkendech, často dlouho do noci (někdy i do rána).

Nechceme se pouštět do spouštění rozsáhlé crowdfundigové kampaně nebo hledat milionové investory, protože produkt ještě není zralý pro koncové zákazníky. Chceme jít do světa s vyspělým produktem. Proto potřebujeme Vaši pomoc.

Rádi bychom proto začali okolo našeho projektu budovat komunitu makerů, bastlířů, kutilů, nadšenců a profíků, kteří by nám pomohli s jeho testováním a vývojem.

 

Koho hledáme?

Chceme do vývoje zapojit různé laby, komunitní dílny, školy a firmy. Prostě lidi, kteří budou KRVRa trápit, hackovat, hledat jeho limity, různě ho upravovat a budou tolerovat některé jeho nedostatky.

 

Co Vám můžeme nabídnout?

Bohužel zatím nedisponujeme takovým kapitálem, abychom mohli jen tak postavit několik CNCček, které rozešleme zadarmo lidem na hraní. Koneckonců všechny prototypy jsme na začátku postavili z vlastních úspor.

Případným zájemcům však poskytneme výraznou slevu (aby byly pokryté náklady na výrobu a popřípadě se zafinancoval další vývoj) a možnost dlouhodobé spolupráce. Současná verze X1/920 (září 2020) je plně funkční a většina úprav už je jen otázka softwaru, firmwaru nebo úpravou 3D vytištěných komponent. Potřebujeme jen doladit věci, které nás samotné nenapadnou.

CNC je kompatibilní s již existujícími softwary jako je například CNCJS, Laser GRBL atd. I přesto však pracujeme na tvorbě vlastního softwaru, na jehož vývoji se můžete také podílet a jelikož se nejedná o fyzickou věc, nebude vás to nic stát.

 

Pokud vás náš projekt zaujal a máte zájem se do něj zapojit, budu moc rád když mě kontaktujete na Facebooku (@matejkozakcz), nebo na mém mailu: matej.dtmsystems@gmail.com .

 

Matěj Kozák – Co-Founder

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení